Zahoďte predsudky a poďme sa spolu pozrieť na to, aké pozitívne účinky prinášajú tantrické „terapie“ cez  zmyselné tantra masáže. Číslo jedna nech patrí uvoľneniu. Niekomu už nestačí klasická masáž, aby sa hlboko uvoľnil a potrebuje razantnejšie stimuly. Potom je táto masáž pre vás ideálna. Dnes už žijeme v spoločnosti s otvorenými názormi a postojmi. Preto si môžete dovoliť na podobnú masáž zájsť. Jemné pomalé dotyky masérky vám nielen uvoľnia pokožku, svaly, ale aj aktivujú esenciálne energie tela, ktoré začnú prúdiť a revitalizovať vás. Pravidelná masáž tohto typu dokonca pomôže zvýšiť imunitu. Masáž pohlavných orgánov je rovnako prínosná tak po fyzickej stránke, ako po mentálnej a emocionálnej. Dokáže rozpúšťať bloky a hlboko vás uvoľní a energetizuje. Rozhodne stojí za to vyskúšať.

Možný ostych

Pri masáži je vaše telo nahé, avšak dostanete sarong na zakrytie, je už na vás, ako si stanovíte svoje hranice. Väčšie uvoľnenie však odstráni aj váš ostych a zistíte, že nahota je prirodzená, zvlášť pri tomto druhu masáže. Vaše mentálne bloky sa tak postupne odstránia a môžete venovať pozornosť už len sebe, dychu a svojim pocitom z masáže. Masáž je veľmi príjemná a dotyky vás doslova hýčkajú.

Intimita a energie

Masáž posilňuje intímnu stránku človeka, povzbudzuje intímne energie, ktoré následne môžete preciťovať niekedy až v celom tele. I keď intimitu človek rád zdieľa s partnerom, tu ide o niečo iné. Ide najmä o terapiu pre uvoľnenie sa a získanie novej vitality a energie, nových impulzov či zážitku. Obnovenie harmónie tela a zmyslový pôžitok sú súčasťou celého procesu masáže. Lásku a intimitu potom, samozrejme, zdieľate doma so svojim partnerom a nadobudnuté skúsenosti vám môžu doslova až pomôcť vašu intimitu oživiť, alebo dokonca v niektorých prípadoch až obnoviť. Potrebujete viac informácií? Kontaktujte nás cez www.magictantra.sk.