Určite každý zažil už nejaké to obdobie, kedy mu poriadne ubudlo síl. Dlhodobý stres prináša deštruktívne následky, ktoré sa môžu prejaviť až za čas. Vplýva na vnútorné orgány, náladu a často spôsobuje stav, ktorému sa hovorí vyhorenie. Preto je pri mentálnej záťaži človeka potrebný pravidelný relax a psychohygiena.

Reset, akoby sme mohli nazvať stav mysle, ktorý chceme navodiť, sa dá uskutočniť rôznymi spôsobmi. Myseľ treba dostať zo zacyklených a unavených koľajníc. Tantra masáže sú v tomto skvelým riešením, a to najmä pre mužov. Umožnia im úplne vypnúť. Navyše, cez vedomé dýchanie spojené s prítomným prežívaním a stimuláciou celého tela, vrátane intímnych partií, sa rozprúdi celkom nová energia.

Uvoľňovanie či stres?

Masáž ako taká vám navodí uvoľnenie. Tantra masáž https://magictantra.sk/ navyše aktivuje energie cez pohlavné orgány a rozšíri ich do celého tela. O to silnejšia je energetizácia a pôsobenie dotykov. Ak vám zmyselnosť a sexualita robí problém, možno budete mať pred masážou i určitý stres. Avšak pokojne sa môžete uvoľniť. Tantra masáž je normálna terapia pre uvoľnenie tela a hlbokú aktiváciu energií, ktoré sú v nás ukryté. Nejde o sexuálne praktiky, no masážne umenie, ktoré zahŕňa i pohlavné orgány.

Tantra ako technika

Tantra sa používa ako technika na rôzne veci. Sebapoznávanie, uvoľnenie a navodzovanie harmónie. Masáže sa vyvinuli na podobnej filozofii a majú stimulovať telo, zmysly, vnímanie, prežívanie a obrodiť tak myseľ a energetický systém. Častokrát sa spustia procesy, ktoré vám môžu otvoriť v živote nové dvere a priniesť sebavedomie a motiváciu. Účinok je individuálny. Vplyv na zdravie, napríklad pohlavných orgánov, odblokovanie sa vo vzťahu k sexualite ako takej a otvorenie sa novej energii sú prínosy, ktoré iste pomôžu aj vám. Pokiaľ chcete masáž vyskúšať, objednajte sa a nič viac riešiť nemusíte, iba prísť na svoj termín.