Transformácia v súvislosti s prežívaním či osobným rastom je dnes veľmi bežným fenoménom. Transformovať sa dá nielen podnik smerom k udržateľnosti, ale aj ľudská osobnosť a vedomie. Nemusí ísť vyložene iba o akúsi duchovnú transformáciu, môžeme zostať vyslovene len na úrovni osobnosti človeka – to, čo je dôležité pre vás, pre váš bežný život a celkovú spokojnosť. Množstvo ľudí rieši frustráciu zo vzťahu alebo nedostatočné ocenenie, a potrebuje povzbudiť či nájsť nové podnety, ktoré by spôsobili opäť to nadšenie zo života či ponúkli iskru nových prežitkov. Presne takúto transformáciu tantra ponúka aj cez svoje masáže. Prijatie seba, svojej sexuality a nájdenie novej motivácie v intimite často prinesie aj nové energie do celkového života. Nebojte sa to jednoducho vyskúšať.

Veda o zmyselnosti

Tantra sa dá považovať doslova za vedu o zmyselnosti. Dokáže pomôcť využiť zmyselnosť vo váš prospech. Naučiť sa prijímať energiu iného človeka a transformovať ju v sebe na niečo jedinečné je cesta zaujímavého procesu smerom k útrobám regenerácie, vitality či dokonca až omladenia. Zmyselnosť neposkytuje iba fyzické uspokojenie, je to cesta k sebapoznaniu a pozitívnej osobnej transformácii.

Jemnosť dotyku

Je mnoho druhov dotyku a líšia sa najmä tým, akú energiu a emóciu nám sprostredkúvajú. Jemnosť dotyku pri tantrických masážach odovzdáva pozitívnu energiu a chvenie, ktoré pôsobia nielen na povrch pokožky, ale sú schopné prechádzať do hĺbky, kde ich môžete viac a viac preciťovať. Takýto dotyk prebúdza rezonanciu zmyselnosti, ale aj zdravia a vitality postupne v celom tele a vy môžete prežívať doslova až pôžitok. Práve na takýto prístup sú tantrické masáže zamerané, preto je ich účinok a cieľ o niečo iný než je to pri bežnej masáži tela. Nejde len o fyzické uvoľnenie, ale aj o transformáciu energie na niečo jedinečné a liečivé pre vaše telo, či mentálnu a emocionálnu stránku osobnosti.

Magic Tantra
Average rating:  
 0 reviews