Niet divu, že sa tantra masáže stávajú stále populárnejším fenoménom. Majú totiž celý rad blahodarných účinkov a pôsobenia nielen na telo, ale aj celkovú mentálnu a vnútornú pohodu. Práve pre súčasný spôsob života môžu tantrické masáže predstavovať skvelý prostriedok na relaxáciu a opätovnú revitalizáciu na rôznych úrovniach bytia. Ako však môže podobná masáž znamenať cestu k sebapoznávaniu? Tak ako aj iné filozofické systémy a cesty, bolo aj cieľom tantry pôvodne sebapoznávanie. Dnes môže k sebapoznávaniu prispievať v živote človeka mnoho vecí, situácií, ľudí a rovnako aj techník, ako sú meditácie či napríklad aj tantra. Veľkým benefitom tantrických masáží je spoznávanie svojho prežívania pri jemných dotykoch masérky, spoznávanie vlastných sexuálnych vnemov, kapacity či uvoľňovanie blokov. Prostredníctvom techniky tantrickej masáže sa dá pochopiť vlastné prežívanie, túžby či obmedzenia.

Skúmať sa dá všetko

Sebapoznávanie je proces, pri ktorom môžete skúmať naozaj všetko. Závisí do akej hĺbky sme až schopní alebo chceme zájsť. Dôležité však je naštartovať proces regenerácie a cítiť sa uvoľnene či plný novej energie. Základom masáže sú jemné dotyky a tie človeku sprostredkujú veľa pozitívneho. Dnes totiž precítené dotyky, v ktorých je energia začínajú byť vzácne. Mnohí si preto pre ne chodia na naše masáže a odchádzajú spokojní.

Emócie a prežívanie

Súčasťou tantrických masáží je aj prežívanie rôznych emócií, ktoré vznikajú najmä pri masáži intímnych partií. Tie sú s pocitmi bezprostredne prepojené. Príval tejto silnej energie dokáže nahromadené emócie odplaviť a znova odblokovať. Dôležité je byť čo najviac uvoľnený a oddať sa masáži úplne a bezprostredne. Blahodarné účinky takto naštartujú revitalizáciu aj v iných častiach tela či orgánoch. Veríme, že si podobnú masáž prídete vyskúšať osobne, aby ste precítili jej skutočný účinok.

Magic Tantra
Average rating:  
 0 reviews