Masáže a cenník

Pred aj po masáži je dôležité osprchovať sa u nás. Všetko potrebné Vám bude poskytnuté.

Všetky naše programy začínajú rituálom Namaste, čo znamená vzdanie úcty jeden druhému.

Voda, káva, alebo čaj je Vám k dispozícii po celý čas Vašej návštevy.

Pri odchode dostanete od nás malý darček .

Classic tantra

Celotelová masáž, ktorá je vykonávaná výlučne rukami masérky. Ide o jednosmernú masáž. Súčasťou tantra masáže v Bratislave v tomto programe nachádza aj masáž lingamu, teda intímnych partií, čo Vám prinesie príjemné vyvrcholenie a krásnu bodku na záver programu.

Trvanie Cena
45 min. 90€
1 hod. 120€

Body tantra

Skvelá voľba pre náročnejších klientov, ktorí si nenechajú ujsť celotelovú masáž. Masáž je vykonávaná v jedinečnej kombinácii – rukami, ako aj s celým, naolejovaným telom pôvabnej masérky, ktorá sa bude nežne a pomaly kĺzať po tom Vašom. Program končí masážou lingamu, teda intímnych partií.

Trvanie Cena
45 min. 120€
1 hod. 140€
1,5 hod. 160€

Vzájomná body tantra

Veľmi intímna masáž, kde nielenže svojou jemnou pokožkou a prsiami prechádza masérka po Vašom tele, ale zároveň ho svojimi jemnými vibráciami perfektne uvoľní. Do tohto programu ste zapojený aj Vy, a budete mať možnosť hladiť a dotýkať sa masérky. Túto techniku môžete nájsť aj ako nuru masáž v Bratislave. Program končí masážou intímnych partií.

Trvanie Cena
45 min. 160€
1 hod. 180€
1,5 hod. 210€
2 hod. 240€

Secret dark

Táto masáž je odlišná od ostatných programov, pretože sa pre Vás bude odohrávať v úplnej tme. Na očiach budete mať šatku, aby ste mali možnosť zapojiť aj svoje ostatné zmysly. Namiesto vizuálneho potešenia budete intenzívnejšie vnímať ľahké dotyky naolejovaných rúk, ktoré budú po celý čas masírovať výlučne Vaše intímne partie.

Trvanie Cena
45 min. 150€

Tantra rain mutual

Začína spoločnou sprchou, kde Vás masérka celého jemne očistí pomalými, krúživými pohybmi, aby Vás pripravila na nasledovnú nezabudnuteľnú masáž. Technikou telo na telo Vás privedie do maximálnej rozkoše. V danom programe môžete využiť taktiež vzájomné dotyky, vďaka čomu sa umocní puto medzi Vami a masérkou. Na záver sa dočkáte veľmi príjemnej masáže intímnych partií.

Trvanie Cena
1 hod. 200€
1,5 hod. 230€
2 hod. 260€

Romantic tantra

Skvelá masáž, ktorá sa hrá so všetkými zmyslami. Slastné pohľady na krásnu, nahú tantra masérku, ktorá ladnými pohybmi a celým telom masíruje to Vaše. Na začiatku tejto masáže si vychutnáte spoločnú sprchu/ kúpeľ, kde Vás masérka pripraví na krásny a výnimočný zážitok. V tomto programe bude pre Vás pripravená fľaša sektu/vína a čokoládová delikatesa. Nakoľko je tento program veľmi intenzívny, nachádza sa v ňom opakovaná masáž lingamu/ intímnych partií, čo znamená že si užijete niekoľkonásobné potešenie. Jedná sa o vzájomnú masáž, takže sa môžete zapájať a masérku potešiť jemnými dotykmi.

Trvanie Cena
1 hod. 250€
1,5 hod. 280€
2 hod. 310€
2,5 hod. 340€

Magic tantra

Čarovná masáž, ktorá je súhrnom toho najlepšieho, čo tento salón ponúka. Spočiatku Vás masérka odvedie do spoločnej sprchy/kúpeľa, kde sa s Vami nežne pomazná. Neskôr Vás očarí svojimi zvodnými krivkami, ktoré sa budú zľahka vlniť okolo Vášho tela v príťažlivom, erotickom negližé. Tento program sa vykonáva technikou telo na telo, pričom sa jedná o  vzájomnú masáž, takže si dotyky vychutnáte nielen na svojom tele, ale taktiež budete zapojený do samotného priebehu. V programe sa takisto nachádza viacnásobná masáž lingamu, čo Vás privedie k maximálnemu, opakovanému potešeniu.

Trvanie Cena
1 hod. 280€
1,5 hod. 310€
2 hod. 340€
2,5 hod. 370€

Senzual Tantra

Ideálne pre ľudí, ktorí vyhľadávajú naozaj intenzívnu, erotickú masáž so stimulovaním prostaty, ktorá je vykonávaná súčasne s masážou lingamu, čiže intímnych partií. Je lekársky preukázané, že riziká spojené s ochoreniami prostaty pomáhate znižovať práve masážou prostaty. Program je vykonávaný technikou telo na telo a jedná sa taktiež o vzájomnú masáž.

Trvanie Cena
1 hod. 210€
1,5 hod. 230€
2 hod. 250€

Double Body Tantra

Ide o celotelovú masáž, ktorá sa vykonáva v spoločnosti dvoch podmanivo krásnych masérok. Presné a synchronizované pohyby štyroch rúk, ktoré zaručene rozprúdia krv do celého Vášho tela. Využíva sa tu technika telo na telo. V sprievode relaxačnej hudby, pri aromatických olejoch a v prítmí tantrickej izby sa budú po Vás jemne kĺzať mimoriadne naolejované masérky. Jedná sa o vzájomnú masáž, čiže si dozaista na maximum vychutnáte každý jeden moment. Krásny záver zintenzívňuje práve masáž intímnych partií.

Trvanie Cena
1 hod. 250€
1,5 hod. 280€
2 hod. 310€

Double pleasure tantra

Masáž, pri ktorej zažijete erotické nebo, pretože sa Vám budú venovať a maznať sa s Vami dve krásne tantra masérky. Po celý čas bude masáž veľmi intenzívna a a zmyselná. Na začiatku masáže Vám bude ponúknutá fľaša sektu/ vína a čokoládová lahôdka. Masáž začína vstupom do sprchy/ kúpeľa, kde Vás umyje najskôr jedna pôvabná masérka a na konci, ako príjemnú bodku na záver, Vás opätovne očistí v sprche ďalšia. Medzi tým dostanete nezabudnuteľnú štvor-ručnú masáž, kde sa z každej strany budú masérky príjemne naolejované kĺzať po celom Vašom nahom tele.  Láskavý dotyk v kombinácii s dievčenskou nehou Vám zaručia unikátny pôžitok. V danej masáži sa masérky budú opakovane vracať k masáži lingamu, teda masáži intímnych partií, čo zaistí prežitie maximálneho potešenia.

Trvanie Cena
1,5 hod. 360€
2 hod. 390€
2,5 hod. 420€

Couple tantra

Perfektná možnosť pre páry, ktoré túžia nahliadnuť pod povrch erotiky a priučiť sa praktikám tradičných tantrických párových masáží v Bratislave.  Zmyselné dotyky, ktoré majú za úlohu dôkladne spojiť a prehĺbiť vzťah medzi dvomi ľuďmi, ktorí sa chcú čo najviac priblížiť k túžbam, potrebám a snom toho druhého. Program prebieha pomocou techniky telo na telo a ide o vzájomnú masáž pre dvoch. Pre maximálny zážitok a komfort je Vám ponúknutá možnosť byť v oddelených miestnostiach alebo spoločne v jednej. Tak isto je len na Vás, či si masáž vychutnáte radšej s dvomi masérkami alebo v kombinácii masérka/masér. Nakoľko na každom detaile záleží, pre spríjemnenie a uvoľnenie Vám bude ponúknutá fľaša vína/sektu s čokoládovou pochúťkou.

Trvanie Cena
1,5 hod. 320€
2 hod. 350€
2,5 hod. 380€

Deluxe tantra

Masáž venovaná výlučne ženám. Jedná sa o program, kde zažijete hlbokú relaxáciu a pocítite príliv novej a doposiaľ nepoznanej energie. Tento program je vykonávaný technikou telo na telo, kde iba masér/ masérka je poskytovateľ energie. To znamená, že Vašou jedinou úlohou bude oddýchnuť si a užívať si každý jeden moment tejto čarovnej masáže. Súčasťou je aj masáž joni, teda masáž intímnych partií, po ktorej je Vám dopriaty čas na záverečný relax.

Trvanie Cena
1 hod. 130€
1,5 hod. 150€

Exclusive tantra

Masáž iba pre ženy. V tomto programe Vás bude čakať prichystaná fľaša sektu/vína a čokoládová delikatesa. Po úvodnom zoznámení Vás masér/masérka odvedie do spoločnej sprchy/ kúpeľa, kde Vás bude nežne umývať a hýčkať. Potom si Vás odvedie do tantrickej miestnosti, kde po Namaste rituály nasleduje unikátna masáž celým nahým telom v kombinácii s masážou vykonávanou rukami. Jedná sa o v skutku intenzívnu a veľmi erotickú masáž, kde sa maznáte celými Vašimi nahými telami. Program je zakončený masážou joni, čo znamená masážou intímnych partií. Po tomto Vám bude dopriaty čas na záverečný oddych.

Trvanie Cena
1,5 hod. 190€
2 hod. 210€

Namaste rituál

Slovo NAMASTE alebo tiež NAMASKAR pochádza zo slova NAMAHA, čo znamená pokloniť sa na znak vyjadrenia úcty. Je to úctyhodná forma pozdravu v hinduistickom zvyku, ktorá sa nachádza na Indickom subkontinente. Jedná sa o spojenie dlaní v oblasti srdca a pomáha zjednotiť naše telo a myseľ.