Mnoho ľudí možno trápi, či je tantrická masáž vhodná aj v prípade, že majú partnerku alebo partnera. Nie je dobré niečo posudzovať alebo odsudzovať, a tak povieme iba to, že je to určite vec uhla pohľadu. Záleží totiž na tom, prečo na masáž chodíte a s akým postojom k nej pristupujete. Pokiaľ sa masáž berie ako terapia, ktorá vás uvoľní, dodá vám novú energiu a motiváciu, je úplne v poriadku prísť na tantra masáž aj v tom prípade, ak máte partnera alebo partnerku. Pokiaľ s tým však máte určitú vnútornú dilemu, určite je namieste o tom svoju partnerku či partnera informovať. Úprimný rozhovor a jej názor vám rozhodne pomôže sa s touto dilemou vysporiadať a podľa toho sa zariadiť. No a v tom na ideálnejšom prípade môžete prísť na tantrickú masáž spolu. V našom masážnom salóne totiž poskytujeme aj tantra masáže pre páry. Zažijete tak účinky na sebe obaja.

Veď nejde o sex

Tantrická masáž totiž nie je poskytovanie sexuálnych služieb, a pokiaľ sa na ňu pozeráte ako na určitú terapiu pre obrodenie tela i ducha, môže byť v mnohých ohľadov zdravotne prospešnou. Prospešnou je aj v prípade, ak máte partnerku a potrebujete naozaj určité „nakopnutie“ napríklad aj v intímnej oblasti. Aj v tomto prípade môže byť masáž prospešná. Navyše, ľudia s problémami v intímnej oblasti, napríklad s libidom alebo erekciou, často vyhľadávajú tantrické masáže, aby tieto funkcie pomohli zregenerovať. Tantrická masáž, pokiaľ sa berie ako určitá terapia, je teda rozhodne vhodná pre každého. Pokiaľ vám pomôže, určite ju vyhľadajte.

Intimite často práve prospieva

Všeobecne by sa dalo povedať, že tantrické masáže intimite prospievajú. Intimita je veľmi citlivá a jemná časť každého partnerského vzťahu a závisí na prepojení energii dvoch ľudí, ich vzájomnom vzťahu, komunikácii a rešpekte. Jednoducho, všetko, čo vytvára vzťah vzťahom. V mnohých prípadoch môže byť práve tantrická masáž vhodným spôsobom, ako intimitu prehlbovať.