Tantrická masáž nie je len o sexuálnej energii a sexuálnom vzrušení. Jej základ tvoria jemné a nežné dotyky na pokožke celého tela. A práve to je možno tým najväčším lákadlom, ktoré tantrická masáž poskytuje. Mnoho mužov, ktorí navštevujú tantrické salóny pravidelne, veľmi oceňuje dobrú atmosféru, no najmä nehu a jemný dotyk, ktorý je už v dnešnej dobe tak veľmi vzácny aj pri vzájomnom spolužití v rodine či partnerstve. Práve nežné a jemné dotyky sú základom tantrickej masáže. Dokážu vyvolať príjemný pocit a stimulovať receptory na pokožke tak, aby vysielali signály do mozgu, ktorý následne vylúči patričné hormóny a nastolí pocit pohody a hlbokého uvoľnenia.  Takto podobne to zrejme funguje a výsledkom je regenerácia a nová energia do ďalšieho dňa či týždňa. Nielen, že vás masérka pri tantrickej masáži masíruje na celom tele, no aj vás vypočuje a bude vám príjemným coachom pre relaxačné zážitky, po ktoré ste si na masáž prišli.

Jemný dotyk človek predsa potrebuje

Aj keby sa mohlo zdať, že človek, ktorý žije v dlhodobom vzťahu nepotrebuje nežné a jemné dotyky partnerky či partnera, opak je pravdou. Ľudia vo víre života, udalostí a každodenných povinností niekedy možno zabúdajú na také obyčajné no nesmierne dôležité veci ako je nežný dotyk či pohladenie. A dokonca to chýba aj mužom, čo by človek bežne možno ani nepovedal. Preto, ak vám dotyky chýbajú a chcete ich opäť cítiť a zažiť, ideálne je prísť k nám na masáž.

Doprajte si relax aj pravidelne

Relaxačné účinky masáži sú všeobecne známe. Stimulujú uvoľnenie, odstraňujú stres a prispievajú k celkovej fyzickej i mentálnej pohode. Masáž je skvelou relaxačnou technikou, ktorá by sa mala opakovať pravidelne. Uvoľňovanie stresu je totiž nesmierne dôležité, a to najmä v tejto náročnej dobe, ktorá si vyžaduje mnoho fyzickej, ale najmä mentálnej sily a energie. Preto neváhajte a príďte si k nám dobiť svoje vzácne„baterky“.

Magic Tantra
Average rating:  
 0 reviews