Aj profesionálny psychológ či lekár by iste potvrdil, že v sexuálnej oblasti mávajú ľudia často mnohé bloky, frustrácie, neistoty či iné mentálne prekážky. Samozrejme, nebavíme sa o vážnych diagnózach, ktoré si vyžadujú serióznu medikamentóznu liečbu, ale o bežných mentálnych blokoch či prekážkach, ktoré môžu brániť napríklad nadviazať vzťah či spôsobujú nižšie sebavedomie v intímnej oblasti človeka a podobne. Jednoducho, takmer každý máme nejaký ten blok, na ktorom musíme pracovať a ktorý je dobre rozpúšťať či prekonávať. A keďže technika tantrických masáží je založená na stimulácii a koordinácii sexuálnej energie, práve tento tok dokáže mnohé bloky postupne uvoľňovať.

Sebavedomie je základ osobnosti

Určite sa v tomto našom laickom psychologickom okienku zhodneme aj na tom, že sebavedomie je jednoducho základom zdravej osobnosti človeka. Keď je v niektorej oblasti našej osobnosti sebavedomie nižšie, zvykneme hovoriť, že si v tom a tom neveríme. Práve to je tiež oblasť, kde sa dá na sebe pracovať. Neuveríte, ale práve tantrické masáže umožňujú zvyšovať celkové sebavedomie, a to najmä mužom. Môže sa týkať intímnej oblasti, v ktorej si možno nedostatočne veria alebo vzťahovej oblasti a podobne. Celkovo však tantrické masáže podporujú mužské sebavedomie a mužskú energiu.

Bloky v sexuálnej oblasti sú často problémom

Nie každý o tom hovorí, ale v sexuálnej oblasti majú mnohý mindráky a nedostatočné sebavedomie, alebo inak povedané, jednoducho si neveria a myslia si, že nie sú v posteli dosť dobrí. Na to sú tantrické masáže ideálnym spôsobom, ako podobné mentálne prekážky prekonať a možno aj celkom odstrániť. Človek sa tak stane sám sebou a spozná sa omnoho lepšie. Spozná svoje priority, túžby a prekoná svoje hranice, čo ho posunie ďalej na jeho vlastnej ceste životom. Tak, čo poviete? Tantrické masáže sa rozhodne oplatí vyskúšať.

Magic Tantra
Average rating:  
 0 reviews