Kto by nechcel niečo také, ako je pochopenie, pohladenie alebo uvoľnenie. Všetky tieto pocity sú cestou k spokojnosti a šťastiu. Práve nedostatok lásky, pozornosti a nehy sú častým problémom, ktorým ľudia trpia, a to nielen ženy, ale aj muži. A čím spokojnejší ľudia sú, tým lepší svet si vytvárajú, a tým krajšie vzťahy medzi sebou majú. Pokiaľ teda aj vám chýba pohladenie a nežné dotyky, možno vás poteší, že práve to je základom našich tantrických masáží. Sú preto veľmi príjemné a relaxačné, ale nielen to, dostávate aj niečo navyše – mnoho novej energie, ktorá sa často môže prejaviť v podobe motivácie či znovu nájdenej chuti do ďalších aktivít, práce, vzťahov atď.

Chýba ti vášeň vo vzťahu?

Ak sa stráca iskra, treba ju opäť nájsť a zažať. Práve na spoločnej párovej masáži sa to môže tiež podariť. Stačí prísť a vyskúšať, čo to s vami oboma spraví. Otvoriť sa novým zážitkom a možnostiam je veľmi oslobodzujúce, avšak vopred si všetko ujasnite, aby vám rozhodne nič emocionálne pri párovej tantrickej masáži neublížilo. Často ubližujú aj nedorozumenia alebo nesprávne chápanie danej veci či odlišný uhol pohľadu. Na mysli máme napríklad to, že uvidíte, ako masérka masíruje vášho partnera či partnerku. Spoločná masáž, ktorá je správne chápaná, môže byť pre vás pekným okorenením vzťahu, ako aj príjemným spoločným zážitkom a dokonca až inšpiráciou.

Nahota je normálna

Pohľad na nahotu sa pri tantrických masážach tiež stáva prirodzeným. Intimita aj nahota, aj keď majú svoje zásady a hranice, by napriek tomu mohli byť chápané prirodzene s rešpektom a toleranciou. Vyskúšať tantrickú masáž sa môže stať tým správnym a dôležitým rozhodnutím aj pre vás. Preto nás určite kontaktujte, ak budete mať nejaké otázky či sa budete chcieť priamo objednať, radi vám poradíme. Náš masážny salón je vám plne k dispozícii.

Magic Tantra
Average rating:  
 0 reviews