Či už ste na tantrickej masáži boli, alebo sa na ňu ešte len chystáte, možno vás bude zaujímať, ako podobná masáž prebieha a čo presne by ste mali od nej očakávať. V našom masážnom salóne sa snažíme byť veľmi flexibilní a ústretoví voči všetkým klientom, tak aby dostali na masáž taký termín, aký im vyhovuje, aj keď je to niekedy veľmi narýchlo. Tantra masáže sú vo svete veľmi obľúbené, preto k nám často zavítajú aj zahraniční návštevníci. Existujú rôzne tantrické školy, ktoré používajú rôzne tantrické techniky, a medzi nimi aj masáže. Nie vždy sa tieto techniky musia zhodovať a každá masérka, a to podľa ich vlastných slov, má akoby svoj vlastný masážny rukopis. Každá masáž a teda aj tantra masáž je v tomto ponímaní jedinečná a originálna.

Začíname masáž

Predtým, než samotná masáž začne, je potrebné sa osprchovať. Keďže ide o celotelovú intímnu masáž, sprcha je naozaj veľmi dôležitá, a to nielen z hygienických dôvodov, ale aj preto aby ste zo seba zmyli všetku nahromadenú energiu a trochu viac sa uvoľnili. Po osprchovaní, zakrytý sarongom, môžete prejsť do masážnej miestnosti, kde si vás už prevezme vaša masérka. Masérku si môžete pri objednávaní vybrať. Masáž je omnoho príjemnejšia a viac si ju užijete, pokiaľ máte masérku, ktorá vám bola sympatická a vybrali ste si ju sami. Samotná masáž prebieha tak dlho, ako je napísané v programe, ktorý ste si objednali. Masíruje sa celé telo, ale ešte predtým než k samotnej masáži dôjde, môžete sa s masérkou porozprávať o priebehu svojej masáže. Na úvod potom nasleduje takzvaný namasté rituál a po ňom začne samotná masáž. Masáž intímnych partií sa odohráva na záver celej masáže.

Naše masérky majú skvelé referencie

Sme veľmi radi, že naše masérky sa klientom páčia a dostávajú pozitívne referencie. Budú k vám milé a nežné vzhľadom na vaše prežívanie masáže. Masáže sú jednosmerné a sústrediť sa môžete na prijímanie energie od masérky a svoje vlastné uvoľňovanie. Veríme, že si každú jednu masáž u nás užijete.