Pokiaľ sa chystáte na tantra masáž nemusíte sa na to nejak zvlášť pripravovať. Stačí prísť a všetko dostanete k dispozícii na mieste. Pred masážou je potrebné sa osprchovať a ostatné máte už zabezpečené. Cieľom masáže je uvoľnenie celého tela, intímnych partií a aktivovanie driemajúcich či zablokovaných energií. Masérky a maséri pracujú so senzormi tela a bodmi, ktoré energetické pole aktivujú a rozprúdia. Cieľom je naštartovanie procesov hojenia a hlboké uvoľnenie. Na výber máte z viacerých programov a časových volieb pre svoju tantra masáž https://magictantra.sk/.

Tantrická masáž pre páry

Okrem zmyslových zážitkov a rozprúdenia senzuálnych energií v rámci celotelových masáží, sa dajú tantrické masáže absolvovať aj v pároch. Párové masáže môžu priniesť množstvo krásnych zážitkov a novej energie do intímneho života páru. Tantra berie sexuálnu energiu ako posvätnú. Intimita zbližuje a otvára dvere do srdca, o čom sú aj mnohé tantrické semináre a terapie. Mnohokrát sa vzťah posunie na inú a vzájomne bližšiu rovinu. Zblíženie je pre vzťah naozaj okorenenie a prínos novej energie. Preto je často tantrická masáž pre páry veľkým obohatením, nielen zmyslovým zážitkom.

Nepoznané pocity

Tantrické masáže sa zaoberajú aktivovaním určitých energií, a to najmä tých ukrytých na konci chrbtice. Často prinášajú prúd novej a možno ešte nepoznanej energie. Môže ísť o zmyselnú sexuálnu energiu či iné obrodzujúce zážitky. Lepšiu predstavu však získate až po jej praktickom absolvovaní. Pokiaľ idete na masáž prvýkrát, nemusíte sa báť, od vás sa nič nevyžaduje, len pohodlne sa uvoľňovať a relaxovať na chrbte alebo na bruchu, podľa pokynov masérky/maséra. Masáž môže trvať od 45 minút až po hodinu alebo hodinu a pol, závisí na zvolenom type masáže. Príjemné prostredie a hudba navodia aj príjemnú atmosféru pre tento druh relaxácie.