Čo je podľa vás skutočným relaxom? O tom by sa naozaj dalo dlho diskutovať. Relax by mal priniesť uvoľnenie, a to tak telu, ako aj mysli. Dokonalý relax totiž prináša fyzické a psychické uvoľnenie. Dnes je stres všeobecným fenoménom a naozaj by sa mu mala venovať pozornosť. Nie každý totiž patrí medzi tých šťastlivcov, ktorí prídu domov po práci a vedia dokonale všetko pustiť z hlavy, oddýchnuť si hlboko a poriadne. Práve to totiž telo potrebuje na celkovú regeneráciu fyzických a psychických síl. Množstvo napätia sa zrejme ukladá aj podvedome, ani o tom nemusíme vedieť. Dokonca sa týmto spôsobom vytvárajú určité bloky či už mentálne, alebo energetické. Ako sa s týmto teda popasovať?

Nájdite si spôsob relaxu pre seba

V prvom rade treba nájsť spôsob relaxu, ktorý je pre vás vhodný a vyčleniť si naň pravidelný čas. Tam, kde je vôľa, je i cesta, takže treba to jednoznačne vyskúšať. Niekomu prospieva pohyb, iný potrebuje saunu, jogu, meditáciu, dobrý film alebo prechádzku či si zabehať. Spôsobov je ozaj množstvo, takže trpezlivo preskúmajte, čo robí dobre vám, aby ste sa kvalitne a dobre uvoľnili, zbavili sa uloženého napätia a cítili sa resetovaný a fit. Nakoniec, veď preto aj chodíme na dovolenky. Zmena prostredia je tiež dobrým relaxom. No, ale čo nám v tomto smere ponúkajú tantra masáže a kde na tantra masáž zájsť?

Tantra masáž ako spôsob relaxu pre telo i myseľ

Tantra masáž poskytuje hlboké uvoľnenie fyzicky, psychicky a často i emocionálne. Je to teda jeden zo spôsobov, ktorý nám pri strese a jeho následkoch dokážu vo veľkom pomôcť. Navyše príjemná hudba, uvoľňovanie, jemné pomalé dotyky a vôňa krásnych esenciálnych olejov vytvárajú dokonalo relaxačný zážitok. Práve táto technika intímnej masáže sa dostáva svojim charakterom do hĺbky našich energií a umožňuje bloky či stres uvoľniť a rozpustiť. Jej pravidelné opakovanie, môže byť pri strese veľmi nápomocné. V Bratislave vám radi poskytneme tantra masáž cez www.magictantra.sk.