Tantrické masáže sú najmä o absolútnom relaxe a tomu sa všetko prispôsobuje. Prostredie, kde sa masáž odohráva by malo byť prívetivé, príjemné a uvoľnené. Zväčša sú salóny zariadené v orientálnom štýle, keďže tantra ako učenie pochádza pôvodne z Indie. Tantrické masáže sprostredkúvajú jedinečné zážitky po fyzickej, mentálnej, ale často aj emocionálnej stránke. Doslova dobijú človeku vnútorné baterky a on môže ísť opäť do sveta pracovať alebo zdieľať život s rodinou či priateľmi. I keď na masáže chodia najmä muži, sú vhodné pre každého, teda aj pre ženy. V mnohých prípadoch by ženám mohli pomôcť napríklad v oblasti reprodukčných orgánov, ale aj v prežívaní orgazmu či odstránení rôznych blokov v sexuálnej oblasti.

Tantrické masérky

Tantrické masérky sú nielen príjemné a krásne ženy, ale majú aj kurz potrebný na vykonávanie masáží v salóne. Majú teda potrebné poznatky o tantra masážach ich účinkoch a technikách prevedenia. Napriek tomu sa môže stať, že každá masáž od inej masérky bude trochu iná a špecifická svojím spôsobom. Je to preto, že každý človek je iný, má inú energiu a aj prístup. Účinok však bude pozitívny a príjemný, nakoľko vždy môžete masérke povedať, ak vám niečo nebude príjemné.

Kam na kvalitnú tantra masáž

Na kvalitnú tantra masáž sa môžete objednať aj v našom salóne prostredníctvom webu www.magictantra.sk. Zvoľte si termín, ktorý vám vyhovuje, ako aj masérku a program, ktorý chcete u nás absolvovať. Nemusíte sa ničoho obávať a nemusíte sa hanbiť spýtať, ak niečo chcete vedieť Tantrické masáže sú blahodarné v mnohých smeroch a budete sa po nej cítiť naozaj veľmi dobre. Dokonca pokiaľ na prvej masáži nebudete chcieť masáž intímnych partií, stačí to masérke povedať. I keď práve táto časť masáže je pre tantru špecifická a bolo by škoda ju nezažiť a nepocítiť jej účinok priamo na sebe samom.