Poznáte tantra masáže? Vyskúšali ste už aj vy nejakú, alebo ste o nej počuli od priateľov a známych? Pokiaľ už niečo o podobných masážach viete – výborne, no zažiť ju na vlastnej koži je naozaj niečo úplne iné. Táto na jednej strane jemná a na druhej strane intenzívna masáž ponúka široké spektrum zážitkov a emócii. Poďme sa však najskôr pozrieť na to, ako taká masáž prebieha.

Najskôr sa objednajte

Objednať sa na našu relaxačnú tantrickú masáž môžete minimálne hodinu vopred, ak je termín voľný. Zvolíte si masérku, program a aj dĺžku svojej masáže, ktorá vám vyhovuje. K niektorým programom sa v našom masážnom salóne ponúka aj fľaša vína alebo sektu a voda, čaj alebo káva je dostupná pre každého návštevníka. Po osprchovaní sa pripravíte na masáž a na zakrytie dostanete sarong, ktorým sa môžete na úvod dočasne zahaliť. Masáž začína namaste rituálom, ktorým si v Indii ľudia prejavujú vzájomnú úctu a je typickou súčasťou tantra masáže ako takej. Masáž sa vykonáva s olejčekmi a vonnými esenciálnymi olejmi. Je príjemná, jemná a po celý čas relaxačná, aby sa masírovaný uvoľnil a prežil chvíle plné sebaspoznávania. Pri odchode po masáži dostáva každý klient malý darček ako pozornosť. Pri tantra masáži sa môžu dostaviť rôzne emócie a pocity zväčša príjemného charakteru.

Rôzne prežívanie masáže

Masáž, ktorá sa nazýva tantrickou, je celotelovou masážou a zahŕňa masáž intímnych partií u mužov aj u žien. Pri podobnej masáži môže človek pociťovať rôzne emócie, pocity, stavy, ktoré sú zväčša príjemného charakteru. Môže ísť o sexuálne prežitky, ale aj hlboké emócie. Toto je vždy individuálne a záleží na každom jednom, ako sa dokáže uvoľniť a naladiť na dych a samotnú terpaiu. Netreba sa báť a otvorene komunikovať s masérkou o tom, čo vám je príjemné, prípadne naopak. Masáž povzbudzuje prúdenie energií a aktivuje energetické centrá. Je prospešná pre telo i myseľ a navodzuje vnútornú harmóniu.