Dnes skúšajú nové veci najmä mladí ľudia, ale prečo by si vzťah nemohli okoreniť páry v akomkoľvek veku? Nie je na tom nič neprirodzené chcieť vliať štipku novej energie do svojho tela, energetického systému, no aj vzťahu a intimity. Intimita nemusí byť len pre mladých, môžu si ju udržiavať a starať sa o ňu páry v staršom veku, prečo nie. Partnerský vzťah treba opatrovať a živiť pozornosťou, pochopením, počúvaním, no aj spoločnými aktivitami. Blízkosť a dotyky dodávajú človeku nesmierne množstvo jemnej pozitívnej energie, ktorá ho dokáže povzbudiť, podporiť a motivovať. Preto máme tak radi objatia a blízkosť partnera alebo partnerky. Ako teda pôsobia v tomto smere senzuálne masáže www.magictantra.sk?

Intimita, dotyky a blízkosť

Senzuálna masáž, známa tiež ako tantra masáž alebo tantrická masáž sa vykonáva na celom tele jemnými, dlhými pomalými pohybmi, aby aktivovala jemné energie a receptory pokožky. Je to doslova, akoby vás niekto po celý čas masáže hladkal a odovzdával vám pozitívnu energiu, ktorá aktivuje následne celý váš energetický systém. Keďže má táto masáž aj intímny charakter, masírujú sa pri nej totiž aj intímne partie, je potrebné, aby prostredie i masérka boli príjemné a mali vašu dôveru, aby ste sa mohli kompletne uvoľniť. Pri párových masážach sa môžete nechať masírovať spolu, čo vám môže sprostredkovať blízkosť, intimitu a prepojenie vašich energií.

Senzuálna masáž dokáže divy

Aby ste mohli benefity masáže naplno precítiť, zvlášť, ak idete s partnerom, je potrebné podobnú senzuálnu masáž správne pochopiť a vnímať. Rozhodne by ste mali byť obaja oboznámení, ako sa bude masáž vykonávať i s jej intímnejšou stránkou. Príjemné vône esenciálnych olejov a jemné dotyky vo vás budú prebúdzať naozaj rôzne energie, vzrušenie a zmyslové zážitky. Preto si ich rozhodne vychutnajte s otvorenosťou a pokúste sa sústrediť na seba. Vašou novou energiou rozhodne môžete okoreniť svoj vzťah.